Reklama

Ostatnie wpisy

Nocny pożar w Więcborku. Spłonęło mieszkanie!

W poniedziałek 28 sierpnia br., krótko po godzinie 2 w nocy na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze mieszkania przy ulicy Ogrodowej w Więcborku. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz dwa zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Więcborku.

Pożar wybuch w mieszkaniu na parterze

Pożar wybuchł na parterze budynku wielorodzinnego. Strażacy ubrani w aparaty ochronne dróg oddechowych z jednego z mieszkań na poddaszu ewakuowali kobietę, a następnie przystąpili do gaszenia mieszkania. Niestety mimo sprawnej akcji mieszkanie spłonęło doszczętnie. Na chwilę obecną nie są znane przyczyny pożaru. Podczas pożaru z z budynku ewakuowano łącznie 17 osób, z czego jedna została przetransportowana do szpitala. Przyczyną pożaru było zaprószenie ognia. Straty oszacowano na 100 000 zł.

SiS:

  • OSP Więcbork (GCBA Man)
  • OSP Więcbork (GBARt Volvo)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GCBA Scania)
  • Policja
  • Pogotowie Ratunkowe 
  • Grupa dochodzeniowa-śledcza
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony