Reklama

Ostatnie wpisy

Nocny pożar garażu. Z ogniem walczyły 4 zastępy straży pożarnej

W poniedziałek 22 kwietnia br., po godzinie 3 w nocy na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Człuchowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze na jednej z posesji przy ulicy Strzeleckiej w Debrzenie.

Na miejsce zadysponowano zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Człuchowie, zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Gronowie oraz dwa zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Debrznie. Po przybyciu na miejsce pierwszego zastępu okazało się, że pożarem objęty jest cały budynek garażu. W środku znajdowały się dwa samochody osobowe, które doszczętnie spłonęły. W trakcie akcji z garażu ratownicy wynieśli także dwie butle propon-butan. Wskutek zdarzenia jedna osoba została poszkodowana.

fot. OSP Debrzno4 2 głosuj
Ocena artykułu
Postaw mi kawę na buycoffee.to

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
Jar887

Podpalenie ?

czytelnik

masarka…

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony