Reklama

Ostatnie wpisy

Niewybuch znaleziony na terenie Leśnictwa Runowo Młyn

Jak informuje nadleśnictwo Nadleśnictwo Runowo, Lasy Państwowe dziś pracownik ZUL podczas prac leśnych natrafił na niewybuch z czasów II Wojny Światowej.

Takie znaleziska mogą być bardzo niebezpieczne, dlatego podjęte zostały natychmiastowe działania. Powiadomiliśmy odpowiednie służby i zabezpieczyliśmy stanowisko. W krótkim czasie na miejsce przybył patrol saperski, który szybko i sprawnie opanował sytuację. Niewybuch został przewieziony w bezpieczne miejsce.

W przypadku gdybyście natrafili na takie znalezisko pod żadnym pozorem nie dotykaj i nie przenoś takich przedmiotów. Natychmiast powiadomić w takiej sytuacji trzeba policję.


Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony

%d bloggers like this: