Reklama

Ostatnie wpisy

Niechorz: Zderzenie samochodu osobowego z dostawczym

W środę 25 października br., po godzinie 9 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na krajowej 25 w miejscowości Niechorz. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Komierowie. Na miejscu okazało się, doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Land Rover z autem dostawczym marki Mercedes, które przewoziło stal. Mimo groźnie wyglądającego zdarzenia, nikomu nic się nie stało. Na czas akcji droga krajowa była zablokowana.

Warto dodać, że pierwsi na wypadek najechali druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wałdowie, którzy wracali z CPR Day 2023 w Sępólnie Krajeńskim.

SiS:

  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBARt Mercedes)
  • OSP Komierowo (GBA Iveco)
  • OSP Wałdowo (SLRT Ford Transit)
  • Pogotowie Ratunkowe x2
  • Policja
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony