Reklama

Ostatnie wpisy

Mrocza: Zderzenie dwóch aut. Kobieta potrącona na chodniku

We wtorek, 16 kwietnia w godzinach rannych w Mroczy zderzyły się dwa samochody osobowe. Jeden z nich potrącił idącą chodnikiem kobietę. Do groźnego zdarzenia doszło po godzinie 8.00 na ulicy Piotra. Na miejsce przybyły służby ratunkowe.

 Po przybyciu na miejsce zastano dwa auta po zderzeniu oraz poszkodowaną, która została potrącona na chodniku dla pieszych – poinformował st. kpt. Bartosz Walkowiak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nakle. – Kobieta została zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala – dodał. W działaniach uczestniczyły trzy zastępy straży pożarnej – dwa z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nakle oraz zastęp OSP Mrocza.

Na razie nie wiadomo co było przyczyną zdarzenia. Na miejscu czynności prowadzą policjanci, którzy ustalają jego okoliczności.

Ustalenia Policji:

– Kierujący pojazdem marki Ford S-max, 52-letni mieszkaniec Mroczy, w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu, uderzył w bok prawidłowo poruszającego się renault trafic, którego kierującym był 53-letni mieszkaniec Mroczy. W następstwie zderzenia pojazdów, kierujący renault wjechał na chodnik, gdzie uderzył w 72-letnią pieszą – poinformowała st. post. Wiesława Ambrozik, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle. – Kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana do nakielskiego szpitala – dodała. Kierowcy biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi. Czynności w sprawie prowadzi Komisariat Policji w Mroczy.

źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony