Reklama

Ostatnie wpisy

Motocykl zderzył się z psem. Poszkodowani w szpitalu

W czwartek 29 czerwca około 1 w nocy służby odebrały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze gruntowej między Wysoką Kajeńska, a Suchorączkiem. Na miejsce wysłano Zespól Ratownictwa Medycznego oraz patrol Policji.

“Na miejscu okazało się, że doszło zderzenia motocykla z psem, który wybiegł tuż przed jadący pojazd. Jednośladem podróżowały dowie osoby, 18-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Więcbork oraz 17-letnia kobieta mieszkanka gminy Sośno. W skutek odniesionych obrażeń poszkodowani zostali zabrani przez przybyły na miejsce ZRM do szpitala w Bydgoszczy. Kierujący pojazdem był trzeźwy. Zwierzę natomiast oddaliło się od miejsca zdarzenia.” – informuje rzecznik prasowy KPP w Sępólnie Krajeńskim st. asp. Małgorzata Warsińska

fot. poglądowe pixabay.com

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony