Reklama

Ostatnie wpisy

Mariusz Feltynowski nowym Komendantem Głównym PSP

Premier Donald Tusk powołał nadbryg. Mariusza Feltynowskiego na stanowisko Komendanta Głównego PSP.

Feltynowski był do tej pory Rektorem-Komendantem Akademii Pożarniczej. W Państwowej Straży Pożarnej jest od 25 lat, ukończył Szkołę Główną Służby Pożarniczej, był m.in. kierownikiem Działu Samodzielnych Ekspertów, a następnie Centrum Dronów w CNBOP-PIB, dyrektorem Krajowego Centrum Koordynacji Ratownictwa i Ochrony Ludności w KG PSP.

Dowodził polskimi strażakami z grupy USAR Poland podczas misji na Haiti, w Nepalu i Bejrucie.

W 2014 i 2020 r. sprawował funkcję Przewodniczącego Grupy Regionalnej Europa/Afryka/Bliski Wschód w ramach Międzynarodowej Grupy Doradczej ds. Poszukiwań i Ratownictwa ONZ (INSARAG).

Na stanowisku Komendanta Głównego PSP zastąpił gen. brygadiera Andrzeja Bartkowiaka.

źródło: remiza.com.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony