Ostatnie wpisy

Łukasz wygrywa Triathlon w Kraśnikach i zostaje Mistrzem Polski !

W dniu 07 sierpnia 2022 roku w miejscowości Kraśnik, powiat kraśnicki, województwo lubelskie w ramach imprezy “Triathlon Kraśnik 2022” odbyły się trzecie Mistrzostwa Polski Strażaków w Triathlonie. W zmaganiach udział brało ponad 30 strażaków z całej Polski, w tym nasz reprezentant st. asp. Łukasz Krieger, strażak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim, który na dystansie olimpijskim (1,5km pływania, 40km rowerem, 10km biegu) wygrał i zdobył tytuł Mistrza Polski PSP z czasem 1:57:08. Drugi na mecie z czasem 2:03:52 zameldował się Martin Dobkowski (KM PSP Ruda Śląska). Podium z czasem 2:06:38 uzupełnił Krzysztof Łopuszyński (SP PSP Bydgoszcz). 

Pierwsi strażacy pokonali etap pływacki w znakomitym czasie poniżej 22 min. Po 40km jazdy rowerem na prowadzenie wyszedł Łukasz Krieger notując 3 minutową przewagę nad drugim Martinem Dobkowskim. Podczas etapu biegowego strażak z Sępólna Krajeńskiego systematycznie powiększał przewagę nad rywalami by wbiec na metę zawodów z rekordem życiowym poprawionym o 6 min.  

Klasyfikacja strażaków z województwa Kujawsko – Pomorskiego: 

1. Łukasz Krieger (KP PSP Sępólno Krajeńskie)
3. Krzysztof Łopuszyński (SP PSP Bydgoszcz)
15. Bartosz Walkowiak (KP PSP Nakło nad Notecią).

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

źródło: JRG Sępólno Krajeńskie

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts

Polecane strony

%d bloggers like this: