Reklama

Ostatnie wpisy

Kryminalni zatrzymali sprawcę kilkunastu kradzieży w sklepach

Dzięki wytężonej pracy policjantów Wydziału Kryminalnego z KPP w Sępólnie Krajeńskim zatrzymano sprawcę szeregu kradzieży sklepowych zaistniałych na terenie kilku województw. Jego łupem padały głównie wyroby alkoholowe o łącznej wartości blisko 15 tysięcy złotych. 30-letniemu mieszkańcowi Koszalina przedstawiono łącznie 16 zarzutów.

W styczniu i w lutym na terenie powiatu sępoleńskiego doszło do trzech kradzieży w sklepach, znanej sieci dyskontów. Sprawami tymi zajęli się sępoleńscy funkcjonariusze, zajmujący się przestępczością przeciwko mieniu, którzy porównując i analizując zebrane informacje, wpadli na trop sprawcy tych przestępstw.

Okazał się nim 30-letni mieszkaniec Koszalina. W miniony poniedziałek (8.04.24) mężczyzna został zatrzymany w miejscu zamieszkania i trafił do policyjnego aresztu.

W toku prowadzonych czynności kryminalni ustalili, że zatrzymany złodziej kradł towar także w innych sklepach tej samej sieci na terenie naszego województwa, ale i sąsiednich: pomorskiego oraz wielkopolskiego. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego policjanci przedstawili mu łącznie 16 zarzutów kradzieży. Straty, jakie spowodował swoim działaniem, opiewają na kwotę blisko 15 tysięcy złotych.

Wczoraj (10.04.24), decyzją prokuratora wobec 30-latka zastosowano policyjny dozór. Za popełnione przestępstwa grozi mu teraz kara pozbawienia wolności od trzech miesięcy do pięciu lat. 

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony