Reklama

Ostatnie wpisy

Kierował pojazdem bez ważnych badań, a sam miał zakaz…

​​​​​​​45-latek kierował pojazdem bez ważnych badań technicznych. Sam miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Teraz jego sprawą niebawem zajmie się sąd.

Przejażdżka 45-letniego mieszkańca gminy Kamień Krajeński znajdzie swój finał w sądzie. Mężczyznę do kontroli drogowej zatrzymali w niedzielę (18.02.2024) dzielnicowi, kiedy jechał pojazdem marki Aixam (czterokołowiec lekki) ul. Sportową w Kamieniu Krajeńskim. Badanie alkotestem wykazało, że jest trzeźwy. Natomiast weryfikując dane kierowcy i pojazdu w policyjnym systemie wyszło na jaw, że 45-latek nie powinien w ogóle wsiadać za kierownicę, ponieważ ciąży na nim sądowy zakaz kierowania. Dodatkowo pojazd, którym się przemieszczał nie miał ważnego badania technicznego, a z tego też powodu dowód rejestracyjny został mu już zatrzymany we wrześniu ubiegłego roku. Nieodpowiedzialny kierowcy poniesie teraz surowe konsekwencje swojego zachowania. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony