Reklama

Ostatnie wpisy

Kierował pod wpływem narkotyków i miał je przy sobie

Dzielnicowi z sępoleńskiej komendy zatrzymali 29-latka, który kierował samochodem pod wpływem środków odurzających. Dodatkowo w trakcie kontroli drogowej, funkcjonariusze ujawnili przy mężczyźnie niedozwolone substancje. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.

W minioną sobotę (21.10.2023) po godz.12:00, w Sępólnie Krajeńskim na ulicy Baczyńskiego, dzielnicowi zatrzymali do kontroli drogowej kierującego osobowym bmw, który nie miał włączonych świateł mijania. Podczas sprawdzania kierowcy w jego portfelu oraz saszetce ujawnili dwa woreczki z białym proszkiem. Kontrolowany 29-latek przyznał się, że jest to amfetamina, co potwierdziło późniejsze badanie na narkotesterze. Policjanci ponadto postanowili przeprowadzić badanie na zawartość narkotyków w organizmie zatrzymanego mężczyzny.  Okazało się, że i w tym przypadku wynik był pozytywny. Z uwagi na ten fakt mieszkańcowi Sępólna Krajeńskiego została pobrana krew do dalszych badań, a mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy.

Dzisiaj (24.10.2023) 29-latek usłyszał zarzut posiadania substancji zabronionych, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Jeśli wyniki laboratoryjne potwierdza wstępne badania na obecność narkotyków w jego organizmie, odpowie on również za kierowanie samochodem pod ich wpływem. Teraz o jego przyszłości w najbliższym czasie zadecyduje sąd.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony