Reklama

Ostatnie wpisy

#GaszynChallenge w wykonaniu KPP w Sępólnie Krajeńskim

Policjanci i pracownicy sępoleńskiej komendy włączyli się wczoraj do akcji #GaszynChallenge. „Pompowali” dla chorej Celinki z Szubina, która potrzebuje wsparcia. Ta szczytna inicjatywa, którą zapoczątkowali strażacy z Gaszyna, przerodziła się w ogólnopolską akcję promująca pomoc chorym dzieciom z całej Polski.

W środę, 17 czerwca br. policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim przyjęli wyzwanie od Starostwa Powiatowego w Sępólnie Krajeńskim oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Sośnie i włączyli się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej #GaszynChallenge.  Wsparli tym samym działania mające na celu niesienie pomocy dzieciom w walce z okrutną chorobą  jaka jest rdzeniowy zanik mięśni. Gaszyn Challenge początkowo dedykowany był Wojtusiowi, jednak po uzbieraniu potrzebnych dla chłopca środków,  zaczęto również pomagać innym dzieciom z całej Polski.

Policjanci wraz z pracownikami sępoleńskiej komendy, przekazali pieniądze na konto Celinki Andrzejewskiej z Szubina: https://www.siepomaga.pl/celinka

Do dalszej zbiórki nominowali:

  1. Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim
  2. Nadleśnictwo Lutówko
  3. Zespoły Ratownictwa Medycznego ze Szpitala Powiatowego w Więcborku

źródło: kanal10

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony