Reklama

Ostatnie wpisy

Fabryka Okien Krzysztopol otworzyła punkt “CZYSTE POWIETRZE”

CZYSTE POWIETRZE to program rządowy dla Właścicieli  domów jednorodzinnych którzy chcą skorzystać z dofinansowania. Program umożliwia otrzymanie dofinansowania nawet do 100% 
 
Pokrycia kosztów na :
– okna i drzwi 
– ocieplenie budynku 
– wymianę bramy garażowej 
– wymianę źródła ciepła 
– instalacje paneli słonecznych 
 
W naszym biurze ( Ogrodowa 2, 89-410 Witunia) pomagamy nieodpłatnie złożyć wniosek oraz wytłumaczyć warunki otrzymania dofinansowania.
Co ważne w nowej edycji Programu CZYSTE POWIETRZE , Beneficjent nie ma obowiązku wykładania swoich pieniędzy na inwestycje. 
 
Zajmiemy się wszystkimi formalnościami od złożenia wniosku po wykonanie wybranych przez Państwa elementów modernizacji. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.
 
TEL: 52 389 75 61 
FABRYKA OKIEN KRZYSZTOPOL 
 
materiał sponsorowany
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony