Reklama

Ostatnie wpisy

Działania “prędkość” w powiecie sępoleńskim

​​​​​​​W miniony piątek sępoleńscy policjanci przeprowadzili wzmożone działania kontrolno-pomiarowe pn. “Prędkość”. Głównym celem akcji jest zminimalizowanie liczby wypadków drogowych powstałych w wyniku jazdy z nadmierną prędkością. Podczas trwania akcji funkcjonariusze ujawnili 42 przypadki przekroczenia dozwolonej prędkości.

W piątek (19.04.2024) w godzinach 6:00 – 22:00 policjanci sępoleńskiej drogówki przeprowadzili działania “Prędkość”, które ukierunkowane były na egzekwowanie od kierujących pojazdami stosowania się do ograniczeń prędkości. Wyniki działań niestety pokazały, że w dalszym ciągu kierowcy na drogach naszego powiatu nie stosują się do przepisów ruchu drogowego i przekraczają dopuszczalną prędkość. Funkcjonariusze ruchu drogowego sępoleńskiej komendy skontrolowali łącznie 54 kierujących, z czego 42 przekroczyło dozwoloną prędkość.

Niestety pomimo apeli, w dalszym ciągu wielu kierowców nie stosuje się do znaków i przepisów ograniczających szybkość jazdy pojazdem.

Apelujemy o rozsądek za kierownicą i bezpieczne zachowanie na drodze.

źródło: KPP Sępólno

4 2 głosuj
Ocena artykułu
Postaw mi kawę na buycoffee.to

6 KOMENTARZE

6 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
Karol
Funkcjonariusze ruchu drogowego sępoleńskiej komendy skontrolowali łącznie 54 kierujących, z czego 42 przekroczyło dozwoloną prędkość." Czytaj więcej »

Jest to jeden z powodów, ale moim zdaniem większym problemem jest niewidoczność policji na drodze i przeświadczenie (często prawdziwe), że jest się bezkarnym.

Elza
Funkcjonariusze ruchu drogowego sępoleńskiej komendy skontrolowali łącznie 54 kierujących, z czego 42 przekroczyło dozwoloną prędkość." Czytaj więcej »

Zdecydowanie za niskie. Dotkliwe kary pieniężne i pozbawienie uprawnień na wiele lat.

Czyt2224

Mamy najostrzejsze kary chyba w historii Polski na chwilę obecną. M.in. Zabierając auta i płacąc potężne pieniądze

kierobbowca

Nigdy nie dogodzimy nikomu taka prawda. Gowniazeria zap… tymi droga ze szkoda gadać i nich nie łapa

Mlody

Ale zobacz też tych emerytów szkoda gadać jeździć nie potrafią niedzieli kierowcy takich też powinno łapc !

Julek
Funkcjonariusze ruchu drogowego sępoleńskiej komendy skontrolowali łącznie 54 kierujących, z czego 42 przekroczyło dozwoloną prędkość." Czytaj więcej »

Nie wydaje mi sie. Ludzie po prostu są zbyt głupi

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony