Ostatnie wpisy

Drzewo spadło na samochód, niestety zginął kierowca


W miejscowości Babi Dwór (powiat złotowski) na drodze krajowej nr 11 z powodu uderzenia orkanu Eunice drzewo spadło na samochód. Jedna osoba nie żyje, jedna odniosła obrażenia.

Do tragicznego wypadku doszło około godziny 9.00 rano. Na busa jadącego droga krajową nr.11 na wysokości miejscowości Babi Dwór w powiecie złotowskim, w gminie Okonek, przewróciło się drzewo. Jedna osoba odniosła tak poważne obrażenia, że mimo natychmiastowej pomocy, nie udało się jej uratować.

fot. OSP Lotyń

 

 

 

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: