Reklama

Ostatnie wpisy

Druhowie z Komierowa z nowym wozem od Moto-Trucka!

W piątek 7 lipca do druhów z Komierowa trafił nowy średni samochód ratowniczo-gaśniczy zabudowany przez firmę Moto-Truck z Kielc.

Pojazd na podwoziu Iveco EUROCARGO ze zbiornikiem na 4 000 litrów środka gaśniczego w postaci wody oraz 400 litrów środka pianotwórczego. Nowy wóz zastąpił wysłużonego już Stara 244, który zostanie przekazany druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lutówku.

Zakup fabrycznie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego został dofinansowany z MSWiA , NFOŚiGW / WFOŚiGW w Toruniu oraz gminy Sępólno Krajeńskie. Druhowie z Komierowa hucznie przywitali nowy wóz. Niewątpliwie był to najważniejszy dzień w historii jednostki z Komierowa. “JANEK” bo tak nazwali pojazd druhowie na cześć Prezesa OSP Komierowo zostanie niebawem wprowadzony do podziału bojowego.

Warto również dodać, że w powitaniu brały udział także jednostki z terenu powiatu sępoleńskiego i tucholskiego.


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony