Ostatnie wpisy

Dachowanie chevroleta! Kierowca uniknął potrącenia zwierzęcia

W sobotę, 13 listopada około godz. 19.30 Państwowa Straż Pożarna w Nakle otrzymała zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego marki Chevrolet w Paterku na ul. Wyzwolenia.

Na miejsce działań zadysponowano straż pożarną i policję, która ustalała okoliczności zdarzenia. 

Jak poinformowała nas podkom. Justyna Andrzejewska – oficer prasowy KPP w Nakle – kierujący pojazdem chevrolet, chcąc uniknąć potrącenia psa, który wbiegł na drogę, zjechał do rowu, gdzie auto „dachowało”.

Uczestnicy zdarzenia bez poważniejszych obrażeń. Właścicielka psa została ukarana mandatem.

źródło: powiat24.pl
fot. OSP Paterek

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts

Polecane strony

%d bloggers like this: