Reklama

Ostatnie wpisy

Ćwiczenia w Dużej Cerkwicy

W dniu 10 maja 2023 roku na obiekcie firmy GoodMills w Dużej Cerkwicy przeprowadzone zostały ćwiczenia dla wyznaczonych jednostek z gminy Kamień Krajeński. Po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów okazało się, że doszło do pożaru w jednym z pomieszczeń na terenie zakładu. Ratownicy niezwłocznie przystąpili do działań gaśniczych. Jednocześnie okazało się , że podczas prowadzonej przez personel firmy ewakuacji na miejscu zbiórki nie ma jednego pracownika.

Wprowadzona do wewnątrz budynku rota gaśnicza po krótkiej chwili zlokalizowała osobę poszkodowaną i ewakuowała ją na zewnątrz pomieszczenia. Niezwłocznie wdrożono procedury kpp. W ćwiczeniach uczestniczyły JRG Sępólno Krajeńskie, OSP KSRG Kamień Krajeński, OSP Mała Cerkwica.

źródło: JRG Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony