Reklama

Ostatnie wpisy

Ciężarowy mercedes uderzył w osobówkę.

We wtorek, 23 stycznia na drodze krajowej nr 10 w Ślesinie samochód ciężarowy zderzył się z autem osobowym. Występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia ciężarowego mercedesa z audi Q7 doszło około godz. 11.30 na skrzyżowaniu ulic Nakielskiej, Długiej i Dworcowej. Na miejscu działania prowadziły służby ratunkowe: straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja, która wstępnie ustaliła okoliczności zdarzenia.

– Z poczynionych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Mercedes 25-letni mieszkaniec gminy Szydłowo nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i najechał na tył pojazdu poprzedzającego marki Audi – poinformowała asp. Zofia Wrzeszcz, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle. – Kierowcy pojazdów byli trzeźwi. Uczestnicy zdarzenia nie wymagali hospitalizacji. Sprawca ukarany został mandatem karnym – dodała.

Ze względu na uszkodzenia pojazdów zatrzymano dwa dowody rejestracyjne. Na czas prowadzonych działań ruch pojazdów odbywa się wahadłowo.

źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony