Reklama

Ostatnie wpisy

72-letni mieszkaniec gminy Sępólno zlekceważył sądowy zakaz

Dzielnicowy zatrzymał 72-letniego mężczyznę, który jadąc motorowerem zlekceważył sądowy zakaz kierowania pojazdami. Mężczyzna swoim zachowanie złamał prawo, za co w najbliższym czasie odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

W czwartek (05.10.2023) sępoleński dzielnicowy w trakcie obchodu w miejscowości Włościbórz zatrzymał do kontroli drogowej motorowerzystę. Za kierownicą siedział 72–letni mieszkaniec gminy Sępólno Krajeńskie. Po wprowadzeniu jego danych do policyjnego systemu, okazało się, że mężczyzna posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Teraz nieodpowiedzialny kierowca skutera ponownie stanie przed sądem. Kodeks karny za popełnione przestępstwo przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony