Reklama

Ostatnie wpisy

Złotów: Wypadek na ul. Za Dworcem

Dzisiaj koło południa doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na wjeździe do siedziby Tergu w Złotowie (ul. Za Dworcem) doszło do zderzenia dwóch aut osobowych.

Z informacji które uzyskaliśmy wynika, że kierowca Fiata wykonywał manewr skrętu, a kierowca Audi wyprzedzał inne pojazdy w tym Fiata, w wyniku czego doszło do bocznego zderzenia samochodów. W jego wyniku kierujący Fiatem uderzył w słup niskiego napięcia, który został uszkodzony i spadając zatrzymał się na liniach energetycznych. Audi zjechało do rowu zatrzymując się na płocie.

 

 

75-letni kierowca Fiata został przewieziony do szpitala. Ulica Za Dworcem będzie zablokowana do czasu usunięcia zagrożenia w postaci zwisającego słupa. Obszerna wideo i fotorelacja na portalu: https://zlotowskie.pl/artykul/zlotow-wypadek-na/947753

źródło: Złotowskie.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony