Reklama

Ostatnie wpisy

Złamał sądowy zakaz kierowania samochodem

​​​​​​​Policjanci zatrzymali 60-letniego mężczyznę, który jadąc samochodem zlekceważył sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj (15.01.24) krótko po godzinie 18:00 w Runowie Krajeńskim więcborscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki Seat. Za kierownicą auta siedział 60-letni mieszkaniec powiatu sępoleńskiego. Mężczyzna był trzeźwy, ale po sprawdzeniu jego personaliów w policyjnej bazie danych okazało się, że ciąży na nim sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Teraz jego sprawą zajmie się niebawem sąd, który zdecyduje o jego przyszłości. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony