Reklama

Ostatnie wpisy

Zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie

W niedzielę, 3 września w godzinach popołudniowych na ulicy Wyzwolenia w Śmielinie doszło do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem samochodu osobowego.

Około godz. 13.40 kierowca toyoty corolla z nieustalonych zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Na miejscu działania prowadziły straż pożarna, ZRM oraz policja.

Wstępne ustalenia policji:

– Z wstępnych ustaleń policji wynika, iż kierujący pojazdem toyota, 50-letni mieszkaniec Szczecina, jadąc w kierunku Bydgoszczy z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego uderzył w znak drogowy, a następnie w ogrodzenie posesji. Kierujący z obrażeniami ciała został przetransportowany do bydgoskiego szpitala. W sprawie prowadzone jest postępowanie – poinformowała asp. Zofia Wrzeszcz, p.o. oficera prasowego KPP Nakło.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony