Ostatnie wpisy

Zderzenie seata z volkswagenem. Jeden z kierowców był pijany


Policjanci z posterunku w Sadkach, wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego, zatrzymali jednego z kierowców. Okazało się, że mężczyzna ruszył w trasę pijany, dlatego już stracił prawo jazdy, a niebawem będzie tłumaczył się w sądzie.

Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Dębowie dyżurny nakielskiej policji otrzymał w miniony piątek (31.12.21) około godziny 17.20. Na miejsce zostali skierowani mundurowi z posterunku w Sadkach.

Wyjaśniając okoliczności zajścia, funkcjonariusze wstępnie ustalili, że do zaistnienia kolizji przyczynili się obaj kierowcy, nieprawidłowo wykonując manewr wymijania. Skutkiem czego było boczne zderzenie seata z volkswagenem. Standardowo kierowcy obu aut zostali sprawdzenia alkomatem. I okazało się, że prowadzący seata 31-latek miał w organizmie ponad promil alkoholu.

Mieszkaniec podmroteckiej wsi natychmiast stracił prawo jazdy, a już następnego dnia usłyszał zarzuty za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Teraz o jego losach zdecyduje sąd.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska – oficer prasowy KPP w Nakle 

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: