Reklama

Ostatnie wpisy

Zderzenie seata z ciężarówką. Osobówka poważnie uszkodzona

W sobotę, 4 marca na skrzyżowaniu DK nr 10 z ul. Karnowską w Nakle doszło do zderzenia auta osobowego z samochodem ciężarowym.

Do zdarzenia doszło po godzinie 12.00. Seat ibiza zderzył się z samochodem ciężarowym marki renault. Auto osobowe zostało poważnie uszkodzone. Na miejscu obecne były służby ratunkowe – straż pożarna oraz policja. Pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia nie było osób poszkodowanych. Na czas usuwania skutków kolizji ruch odbywał się wahadłowo.

źródło: powiat24.pl


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony