Reklama

Ostatnie wpisy

Zderzenie samochodu ciężarowego z osobówką

W poniedziałek 31 lipca w miejscowości Jastrowie pow. Złotowski doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówka. 

Do wypadku doszło przed godziną 15 na drodze krajowej nr. 11 w Jastrowiu. Jak się dowiedzieliśmy kierujący pojazdem ciężarowym marki MAN z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie doprowadził do zderzenia czołowego z samochodem osobowym marki Volvo.

W wyniku zdarzenia cztery osoby, dwie kobiety wraz z dwójką dzieci zostały przetransportowane do szpitala w Pile i Złotowie. Na czas działań straży droga krajowa była zablokowana.

fot. OSP Jastrowie


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony