Reklama

Ostatnie wpisy

Zderzenie osobówki z ciężarówką pod Nakłem. Utrudnienia w ruchu

W środę, 22 listopada na drodze krajowej nr 10 w Trzeciewnicy samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Ruch odbywał się wahadłowo.

Do zdarzenia doszło po godz. 7.00. Na miejscu obecne są straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja, która ustala okoliczności zdarzenia.

Ustalenia policji:

– Z poczynionych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem marki Skoda Superb 41-letnia mieszkanka Osieka podczas wykonywania manewru wymijania doprowadziła do zderzenia z pojazdem ciężarowym marki Man – poinformowała asp. Zofia Wrzeszcz, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle. – W wyniku zderzenia uszkodzony został zbiornik paliwa pojazdu ciężarowego, z którego wylała się ropa – dodała.

Wyciek na jezdni zabezpieczyli strażacy. Kierujący pojazdami byli trzeźwi, nie wymagali hospitalizacji. Sprawczyni zdarzenia ukarana została mandatem.

źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony