Reklama

Ostatnie wpisy

Zderzenie osobówki z ciągnikiem rolniczym

W niedzielę, 24 września w godzinach rannych na drodze krajowej nr 10 w Mrozowie samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem. Droga jest zablokowana.

Do zderzenia doszło około godz.10.00. Na miejscu działania prowadzą straż pożarna, policja i ZRM. W zdarzeniu uczestniczy m.in dwoje dzieci.

Wstępne ustalenia policji:

– Z wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący ciągnikiem rolniczym z przyczepą 24-letni mieszkaniec gminy Łobżenica nie upewnił się co do możliwości wykonania manewru skrętu w lewo, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Toyota RAV4, którego kierowca wykonywał w tym czasie manewr wyprzedzania. Na skutek uderzenia pojazd toyota zjechał na pobocze, gdzie dachował – poinformowała asp. Zofia Wrzeszcz, p.o. oficera prasowego KPP Nakło. – Kierujący pojazdami byli trzeźwi. 2 pasażerów pojazdu toyota, kobieta oraz dziecko zostali przetransportowani do szpitala. Na miejscu wyznaczone są objazdy. Prowadzone są czynności mające na celu ustalenie okoliczności zdarzenia – dodała.

fot.  Nadesłane

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony