Reklama

Ostatnie wpisy

Zderzenie na skrzyżowaniu ulic Boh. Westerplatte i Nieznanego Żołnierza

Dziś przed godziną 8 rano na skrzyżowaniu ulic Boh. Westerplatte i Nieznanego Żołnierza w Złotowie zderzyły się dwa samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 8:00. Kierujący samochodem marki opel (40-latek) poruszający się ul. Nieznanego Żołnierza w Złotowie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu citroenem (24-letni mieszkaniec gminy Zakrzewo), przez co doprowadził do zderzenia bocznego. Kierowców przewieziono na obserwację do złotowskiego szpitala.

 

tekst/foto: złotowskie.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony