Reklama

Ostatnie wpisy

Zderzenie motocykla z osobówką na krajowej 10 w Nakle.

W niedzielę, 20 sierpnia około godz. 11.30 na skrzyżowaniu ul. Staszica z drogą krajową nr 10 w Nakle doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocykla i samochodu osobowego.

Na miejscu działania prowadzą służby ratunkowe: straż pożarna, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja. Droga jest zablokowana.

Wstępne ustalenia policji:

– Jak wstępnie ustalili skierowani na miejsce funkcjonariusze, kierujący fordem, 69-latek wyjeżdżając z ul. Staszica w DK 10, wymusił pierwszeństwo przejazdu, w wyniku czego jego auto zderzyło się z motocyklem, który prowadziła 19-latka. Kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w prowadzonym postępowaniu – przekazała nam kom. Justyna Andrzejewska w zastępstwie oficera prasowego KPP Nakło.

źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony