Reklama

Ostatnie wpisy

Zderzenie dwóch samochodów osobowych pod Więcborkiem

W niedziele 10 marca br., około godziny około godziny 14 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Witunia – wybudowanie.

Na miejsce skierowano zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz dwa zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Więcborku. Na miejscu okazało się, że na drodze wojewódzkiej nr. 189 w m. Zakrzewska Osada doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Opel i Renault. Wskutek zderzenia jedna osoba – kobieta została przetransportowana do szpitala. Na czas akcji droga wojewódzka była zablokowana.

SiS:

  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBARt Mercedes)
  • OSP Więcbork (GBARt Volvo)
  • OSP Więcbork (GLM Ford Renger)
  • Pogotowie Ratunkowe
  • Policja
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony