Reklama

Ostatnie wpisy

Zderzenie dwóch aut na krajowej 10. Jedna osoba poszkodowana.

W piątek, 26 stycznia w godzinach wieczornych na drodze krajowej nr 10 w Nakle zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło kilka minut przed godziną 20.00 przy wyjeździe z Nakła w kierunku Piły. Na miejsce przybyły cztery zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak poinformował nas dyżurny PSP w Nakle autami, biorącymi udział w zdarzeniu podróżowały dwie osoby. Jeden z kierowców, który uskarżał się na ból kręgosłupa został zabrany przez ZRM do szpitala.

Na czas prowadzonych działań droga była zablokowana. Na miejscu czynności prowadzą policjanci, którzy ustalają okoliczności zdarzenia.

Więcej informacji wkrótce.

źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony