Reklama

Ostatnie wpisy

Zderzenie czterech osobówek w Wielowiczu

W sobotę 9 marca br., na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Wielowicz gm. Sośno (przy cmentarzu). 

Na miejsce skierowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz dwa zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sośnie. Na miejscu okazało się, że na skutek wymijania dwóch samochodów osobowych, uszkodzone zostały kolejne dwa pojazdy. W kolizji brały udział łącznie cztery samochody osobowe marki Hyundai, Renault, Golf i Audi. Do zdarzenia doszło tuż przy cmentarzu w miejscowości Wielowicz. Na szczęście w zderzeniu nikt nie ucierpiał. Na czas akcji droga powiatowa była zablokowana. 

SiS:

  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBARt Mercedes)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • OSP Sośno (GBA Iveco)
  • OSP Sośno (GBA StarMan)
  • Policja
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony