Reklama

Ostatnie wpisy

Zderzenie ciężarówki z osobówką na krajowej 25 pod Sępólnem

W środę 24 stycznia br., przed godziną 14 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr. 25 na trasie Siedlisko – Niechorz.

fot. maps.google.pl

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim. Na miejscu okazało się, że na 98km drogi krajowej nr. 25 doszło do zderzenia czołowo-bocznego samochodu ciężarowego marki Scania z samochodem osobowym marki Ford. W skutek zderzenia poszkodowany został kierowca osobówki. Pojazdami podróżowali sami kierowcy. Na czas akcji na krajowej 25 występowały utrudnienia. 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony