Reklama

Ostatnie wpisy

Zderzenie BMW z ciągnikiem rolniczym

W dziś (środę 15 listopada) br., w godzinach wieczornych doszło do zderzenia samochodu osobowego marki BMW z ciągnikiem rolniczym.

fot. google.maps.pl

Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr. 241 relacji Kcynia – Szczepice w powiecie nakielskim. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nakle nad Notecią oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kcyni. Na miejscu okazało się, że doszło do zderzenia samochodu osobowego marki BMW z ciągnikiem rolniczym. Na ten moment udało nam się dowiedzieć, że jedna osoba została poszkodowana i trafiła do szpitala z urazem głowy. Więcej szczegółowych informacji podamy niebawem.

fot. za zgodą Pomoc Drogowa 24H Kcynia Tel. 724-251-534|
fot. powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony