Reklama

Ostatnie wpisy

Zdarzenie z udziałem dwóch ciężarówek pod Nakłem

W czwartek, 22 lutego po godz. 11.00 na drodze wojewódzkiej w Wieszkach doszło do zdarzenia z udziałem dwóch samochodów ciężarowych. Występują utrudnienia w ruchu.

Na miejscu działania prowadzą trzy zastępy straży pożarnej: dwa z Jednostki Ratowniczo-Gasniczej w Nakle i jeden zastęp OSP Paterek. 

– Samochód z załadunkiem drewna wypadł z drogi. Doszło także do rozczepienia naczepy samochodu ciężarowego – poinformował st. kpt. Bartosz Walkowiak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nakle. – Kierowcy nie odnieśli obrażeń – dodał.

Droga jest całkowicie zablokowana.

źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony