Reklama

Ostatnie wpisy

Zdarzenie drogowe z udziałem Nissana w Orzełku na DK25

W poniedziałek 26 lutego br., po godzinie 18 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na 82 km drogi krajowej nr 25.

Na miejsce zadysponowano zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamieniu Krajeńskim oraz Orzełku. Na miejscu okazało się , że w miejscowości Orzełek samochód osobowy marki Nissan uderzył w barierki energochłonne i zjechał do przydrożnego rowu. Samochodem podróżował sam kierowca, który został przetransportowany do szpitala. Na czas akcji na drodze krajowej występowały utrudnienia.

SiS:

  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBARt Mercedes)
  • OSP Kamień Krajeński (GBARt Man)
  • OSP Orzełek (GLBA Renault)
  • Policja x2
  • Pogotowie Ratunkowe

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony