Reklama

Ostatnie wpisy

Zdarzenie drogowe z udziałem motorowerzysty

56-letni motorowerzysta stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się na pobocze drogi. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Jeśli wyniki badań laboratoryjnych potwierdzą, że był pijany, usłyszy on zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj (1.11.2023) po godzinie 14:00 dyżurny sępoleńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem motorowerzysty na trasie Wałdowo-Teklanowo (gmina Sępólno Krajeńskie). Z informacji uzyskanych przez mundurowych od świadków zdarzenia wynika, że 56-latek jadąc w kierunku Teklanowa, stracił panowanie nad skuterem i przewrócił się wraz z nim na pobocze drogi. Podczas kontroli od motorowerzysty wyczuwalny był wyraźny zapach alkoholu. Nie był on jednak wstanie poddać się badaniu na alkomacie, dlatego została mu pobrana krew do dalszych badań. Mężczyzna na skutek upadku doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Jeśli wyniki laboratoryjne potwierdzą obecność alkoholu w organizmie mieszkańca powiatu tucholskiego odpowie on za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Za popełnienie tego przestępstwa może mu grozić nawet do 3 lat więzienia.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony