Reklama

Ostatnie wpisy

Zamierzał targnąć się na własne życie. 43-latek trafił do szpitala

W poniedziałek, 13 listopada służby zostały zaalarmowane o młodym mężczyźnie, który na ulicy Młyńskiej w Nakle chciał targnąć się na swoje życie. Dzięki zdecydowanej i szybkiej akcji udało się uniknąć tragedii.

Około godz. 11.20 do dyżurnego policji wpłynęło zgłoszenie o tym, że mężczyzna chce popełnić samobójstwo.

– Zgłaszający opowiedział o swojej trudnej sytuacji, przedstawił się z imienia i nazwiska oraz podał miejsce, gdzie przebywa. We wskazane miejsce udali się policjanci, którzy zauważyli mężczyznę odpowiadającego podanemu rysopisowi – poinformowała asp. Zofia Wrzeszcz, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle. Cała akcja zakończyła się sukcesem. – 43-latek został przekazany załodze karetki pogotowia ratunkowego i przewieziony do szpitala, celem hospitalizacji – przekazała asp. Wrzeszcz.

W poniedziałkowej akcji uczestniczyły także dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nakle.

źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony