Reklama

Ostatnie wpisy

Zaginęła 13-letnia Zuzanna Krieger

Zuzanna była widziana ostatni raz w poniedziałek 26.04.2021r. na ul. Kiełbasiewicza w Inowrocławiu. Do tej pory nie powróciła ani nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Zuzanna prawdopodobnie nie ma przy sobie dokumentów. Może być w towarzystwie swojej koleżanki.

RYSOPIS

Zuzia ma 155cm.wzrostu, blond włosy, zielone oczy, jest szczupłej budowy ciała.

Nie jest znany ubiór w dniu zaginięcia.

Jeśli ktoś z Państwa widział nastolatki lub zna miejsce ich pobytu, proszony jest o kontakt z KPP w Inowrocławiu pod nr tel. 47 75 282 10 lub 47 75 282 47 lub z nami w wiadomości. Można również napisać bezpośrednio do strony#SOSZaginięcia. Gwarantujemy anonimowość.

SOSZaginięcia

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony