Reklama

Ostatnie wpisy

Wzmożony ruch, więcej wypadków na drogach w powiecie Złotowskim

W minionym tygodniu na drogach powiatu wraz z rozpoczynającym się sezonem letnim odnotowano szereg zdarzeń z udziałem osób podążających na wakacyjny wypoczynek na polskie wybrzeże. Zdarzenia zaistniały głównie na odcinkach dróg krajowych przebiegających przez nasz powiat.

Dwukrotnie straż interweniowała przy zdarzeniach z udziałem jednośladów, gdzie poszkodowane zostały łącznie trzy osoby.

Większość uczestników zdarzeń drogowych minionego tygodnia stanowiły osoby spoza powiatu – sezonowi turyści. Z powyższego wynika jednoznacznie iż wzmożony ruch na głównych szlakach komunikacyjnych związany z rozpoczynającym się sezonem urlopowym wiąże się ze wzmożoną pracą strażaków.

Opracowanie: st. str. Piotr Żurek
Zdjecia: KP PSP Złotów

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony