Reklama

Ostatnie wpisy

Wypadek w Trzcianach. 3 osoby poszkodowane w tym dwoje dzieci

W środę 21 czerwca br., około godziny 17:30 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o wypadku w miejscowości Trzciany, gmina Sępólno Krajeńskie.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz po jednym zastępie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wałdowie oraz Małej Cerkwicy. Na miejscu okazało się, że samochód ciężarowy z naczepą wpadł w poślizg, a naczepa zjechała na przeciwległy pas ruchu. Wskutek tego doszło do zderzenia czołowo-bocznego z samochodem marki VW, który nadjeżdżał z przeciwnego pasa ruchu. Samochodem osobowym podróżowały 3 osoby, 48-letnia kobieta oraz dwójka dzieci w wieku 6 i 10lat. Cała trójka została przetransportowana do szpitala w Bydgoszczy. Kierowcy samochodu ciężarowego nic się nie stało. Na czas akcji droga wojewódzka nr. 241 była zablokowana. 

SiS:

  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBARt Mercedes)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • OSP Wałdowo (GBA Renault)
  • OSP Mała Cerkwica (GBA Renault)
  • Pogotowie Ratunkowe x2
  • Policja
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony