Reklama

Ostatnie wpisy

Wypadek samochodu osobowego w Chlebnie

We wtorek 6 lutego br., po godzinie 10 do służby ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na trasie Łobżenica – Izdebki (droga wojewódzka nr. 242). Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobżenicy oraz zastęp z Luchowa. 

Na miejscu okazało się, że w m. Chlebno, samochód osobowy marki Volkswagen zjechał do przydrożnego rowu i dachował. Na czas akcji na drodze wojewódzkiej występowały utrudnienia. 

SiS:

  • OSP Łobżenica (GBA Man)
  • OSP Łobżenica (SLRt Ford)
  • OSP Luchowo (GBM Star)
  • Pogotowie Ratunkowe
  • Policja

fot. OSP Łobżenica


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony