Reklama

Ostatnie wpisy

Wypadek pod Nakłem. BMW uderzyło w drzewo

W niedzielę, 6 sierpnia w Paterku samochód marki BMW uderzył w drzewo. Dwie osoby zostały ranne. Droga jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło kilka minut przed godziną 19.00 na ulicy Szubińskiej. Z nieznanych jeszcze przyczyn kierowca bmw uderzył w drzewo. Jak poinformował nas dyżurny PSP w Nakle w wypadku poszkodowane zostały dwie osoby, które trafiły do szpitala. Mężczyzna został zabrany przez karetkę ZRM, natomiast nieprzytomna kobieta została przetransportowana śmigłowcem LPR.

Na miejscu zdarzenia działania prowadzą trzy zastępy straży pożarnej: dwa z JRG Nakło oraz jeden zastęp z OSP Paterek. Obecnie droga jest zablokowana.

Ustalenia policji:

– Z poczynionych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki BMW 45-letni mieszkaniec gminy Nakło nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego pojazd wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierujący był trzeźwy. Pojazdem podróżowała także 50-letnia kobieta, mieszkanka gm. Nakło. Kierujący oraz pasażerka pojazdu z obrażeniami zostali przetransportowani do bydgoskich szpitali. W wyniku poniesionych obrażeń kobieta po przewiezieniu do szpitala zmarła. Czynności na miejscu zdarzenia prowadzili nakielscy policjanci – poinformował mł. asp. Mariusz Lubiewski / p.o. oficera prasowego KPP Nakło.

.

źródło: powiat24.pl


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony