Reklama

Ostatnie wpisy

Wypadek na trasie Więcbork – Złotów

W piątek 22 grudnia br., po godzinie 18 służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr. 189, Więcbork – Złotów i drogi powiatowej Łobżenica – Lipka. Na miejsce zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Złotowie oraz zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Zakrzewie i Kujaniu.

Na miejscu okazało się, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Audi i Opel. W skutek zderzenia poszkodowane zostały zostały trzy osoby, dwója dzieci w wieku 8 i 14 lat oraz kobieta w ciąży. Na czas akcji trasa Więcbork – Złotów była zablokowana.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony