Reklama

Ostatnie wpisy

Wypadek na DK 25 pod Człuchowem. Ranne 4 osoby.

Na drodze krajowej nr 25 w powiecie człuchowskim doszło do dachowania samochodu osobowego. W wyniku zdarzenia ranne zostały cztery osoby, w tym dzieci. Do akcji ratunkowej zadysponowano śmigłowiec LPR.

W poniedziałek około godz. 7:30 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku, na drodze krajowej nr 25 na trasie Gwieździn – Rzeczenica w powiecie człuchowskim.

Jak ustalono, samochód osobowy, z nieznanych na tę chwilę przyczyn, wypadł z drogi, a następnie wpadł do rowu i dachował. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja, a także śmigłowiec LPR.

Autem podróżowały cztery osoby.

Mężczyzna z dwójką dzieci znajdował się poza pojazdem, pod opieką ZRM. Działania polegały na wykonaniu dostępu przy użyciu sprzętu hydraulicznego do kobiety zakleszczonej w aucie i przekazaniu jej pod opiekę ZRM. Czworo uczestników zdarzenia zostało przetransportowanych do szpitala- informuje Komenda Powiatowa PSP w Człuchowie.

źródło: KP PSP Człuchów


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony