Reklama

Ostatnie wpisy

Wypadek motoroweru z samochodem [ustalenia policji]

Jak już informowaliśmy wczoraj (poniedziałek) 12 czerwca br., po godzinie 17 na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Pocztowej w Więcborku doszło do zderzenia motoroweru z samochodem osobowym. 

Jak informuje rzecznik prasowy KPP w Sępólnie Krajeńskim st. asp. Małgorzata Warsińska – do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 17 na skrzyżowaniu ulicy Pocztowej z Mickiewicza. Kierująca pojazdem marki VW 67-letnia kobieta, mieszkanka gminy Więcbork jadąc od strony Jastrzębca nie ustąpiła pierwszeństwa nadjeżdżającemu jednośladowi, który jechał z ulicy Mickiewicza w kierunku ulicy Pocztowej. W skutek nieustąpienia pierwszeństwa doszło do zderzenia samochodu z jednośladem. Motorowerem podróżowały dwie osoby, 33-letni mężczyzna oraz 53-letnia kobieta, mieszkańcy gminy Więcbork. Mężczyzna z urazem kończyny dolnej został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Bydgoszczy, natomiast kobieta została przetransportowana przez przybyły na miejsce ZRM do Szpitala Powiatowego w Więcborku.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony