Reklama

Ostatnie wpisy

Wstępne ustalenia Policji w sprawie tragicznego wypadku w Śmiłowie

Sępoleńscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tucholi, wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w miniony piątek, w Śmiłowie w gminie Więcbork. Na skutek zderzenia roweru z volkswagenem golfem, śmierć na miejscu poniósł 30-letni rowerzysta.

W piątek (21.04.2023) przed godziną 21:00, w Śmiłowie w gminie Więcbork, miał miejsce poważny wypadek drogowy z udziałem pojazdu osobowego oraz roweru. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że  kierująca volkswagen golf na prostym odcinku drogi w trakcie manewru wymijania zderzyła się rowerzystą, który poruszał się pasem jezdni przeznaczonym do jazdy w kierunku przeciwnym. Rowerzysta poruszał się bez oświetlania oraz elementów odblaskowych. Niestety kierujący jednośladem w wyniku zdarzenia, poniósł śmierć na miejscu. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości 37-letniej mieszkanki powiatu bydgoskiego, kierującej golfem  wykazało, że była trzeźwa.  

Policjanci, pod nadzorem Prokuratora, prowadzą postępowanie, mające na celu wyjaśnienie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony