Ostatnie wpisy

Wspólny patrol służb na Jeziorze Sępoleńskim


W ramach ogólnopolskiej kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” oraz akcji „Bezpieczne Wakacje”, policjanci wspólnie z miejscowymi strażakami oraz ratownikiem WOPR-u, kontrolowali Jezioro Sępoleńskie. Mundurowi nie stwierdzili żadnych nieprawidłowości.

W środę (26.08.20), pomimo kończących się niebawem wakacji, sępoleńskie służby kontrolowały miejscowe jezioro. Funkcjonariusze policji i straży pożarnej wspólnie z ratownikiem WOPR-u, sprawdzały, czy przestrzegane są przepisy, które zapewniają bezpieczny wypoczynek nad wodą. To już któryś z kolei wspólny patrol tych służb na terenie powiatu sępoleńskiego.

Celem tych działań jest  zwrócenie uwagi społeczeństwa na czyhające podczas wodnej rekreacji niebezpieczeństwa, o których niejednokrotnie się zapomina. Nad wodą powinien liczyć się przede wszystkim zdrowy rozsądek. Przecenienie własnych umiejętności podczas kąpieli i niewłaściwa opieka nad dziećmi, mogą być przyczyną tragicznych w skutkach zdarzeń. Przy okazji letnich wycieczek i aktywnego wypoczynku – o tragedię nietrudno.

Na całe szczęście podczas wczorajszej służby nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: