Ostatnie wpisy

Wracamy do wczorajszego tragicznego wypadku w powiecie nakielskim. Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności


39-letni kierowca audi zmarł na skutek obrażeń doznanych w wyniku wypadku drogowego, do jakiego doszło wczoraj (13.04.22) w miejscowości Głogowiniec. Okoliczności zdarzenia są wyjaśnianie w postępowaniu prowadzonym pod nadzorem szubińskiej prokuratury.

Zgłoszenie o wypadku w miejscowości Głogowiniec wpłynęło na stanowisko kierowania nakielskiej komendy wczoraj (13.04.22) około godziny 7.20. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych, kierowca audi a3 – 39-letni mieszkaniec powiatu wągrowieckiego, z nieustalonych dotąd przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku uderzenia auto spaliło się. Kierujący na skutek doznanych obrażeń zmarł na miejscu wypadku.

Postępowanie w sprawie tego tragicznego zdarzenia prowadzą, pod nadzorem prokuratury, policjanci z kcyńskiego komisariatu.

Materiał: mł. asp. Zofia Wrzeszcz – p.o. oficera prasowego KPP w Nakle

 

fot. KPP w Nakle nad Notecią
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: